Dlaczego my?

Jesteśmy zespołem księgowym z wieloletnim doświadczeniem. Nasi pracownicy mają wiedzę i umiejętności potwierdzone certyfikatami. Dzięki temu możemy pomóc w skutecznym rozwiązaniu najtrudniejszych problemów, które pojawiają się przy  prowadzeniu działalności gospodarczej. Reprezentujemy interesy naszych klientów wobec władz skarbowych. Każda firma, z którą współpracujemy, jest traktowana indywidualnie. Dużą wagę przywiązujemy do zachowania poufności w kontaktach z naszymi klientami. Na każdym etapie obsługi firmy stosujemy wewnętrzne procedury kontroli jakości.Korzystamy z najwyższej klasy programów księgowych zapewniających obsługę zgodną z przepisami i ochronę danych.Nasze biuro rachunkowe jest objęte obowiązkowym ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej. Dodatkowo jesteśmy ubezpieczeni od szkód spowodowanych błędnym rozliczeniem składek ubezpieczeniowych ZUS. Od początku naszej działalności nie musieliśmy z nich korzystać.

Wspieramy klienta w rozwiązywaniu codziennych problemów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Mamy doświadczenie w przygotowywaniu sprawozdań z działalności firmy według wytycznych klienta.  Jesteśmy terminowi.

Pilnujemy dopełnienia obowiązków klienta wobec władz podatkowych i ZUS. Odpowiadamy za terminowe przygotowywanie pakietów deklaracji i innych dokumentów.

Zajmujemy się comiesięczną obsługą księgową i płacową firmy.

Pomagamy w odzyskiwaniu należności.

Skuteczność

Wspieramy klienta w rozwiązywaniu codziennych problemów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Innowacyjność

Korzystamy z nowoczesnych udogodnień technologicznych. Nasze oprogramowanie synchronizuje się z oprogramowaniem klienta.

Standardy rachunkowości

Prowadzimy księgowość zgodną z MSR Międzynarodowymi Standardami Rachunkowości.

Napisz do nas